Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
Alcoolmetru Mini
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Alcoolmetru în eprubetă rezistentă la spargere
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Alcoolmetru cu termometru
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alcoolmetru mic
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml