Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Robinet pentru recipientul de fermentare.
17,00 lei
17,00 RON/buc.
MicroBerărie "1"
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Robinet pentru recipient de fermentare - rotativ 2.0
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Garnitură pentru robinetul din recipientul de fermentare. 2 buc.
8,82 lei
4,41 RON/buc.
Sac pentru filtrarea lichiorurilor cu fund întărit
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Măsură pentru zahăr 2/4/6 g
10,77 lei
10,77 RON/buc.
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Lingură din plastic albă 70cm
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 35 cm
44,92 lei
44,92 RON/buc.
Sifon automat cu supapă și mâner - 64 cm
97,39 lei
97,39 RON/buc.
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Bare pentru afumătoare din placaj, lung. 46 cm, Ø 1 cm, 4 buc.
67,51 lei 66,23 lei
16,56 RON/buc.
Bare pentru afumătoare metalice (455mm) 4 buc.