Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Borcan TO Ćwiartka 250 ml cu capac fi 66 - 6 buc
15,44 lei
2,57 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan 212ml fi66/4 cu capac negru 6 buc.
20,11 lei 16,21 lei
2,70 RON/buc.
Borcan TO Amfora 580 ml cu capac colorat fi82/6-6buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac negru 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
Furtun pentru decantare vin cu clemă
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
Borcane twist off 500 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,56 lei
3,09 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac bordo 6 buc.
23,75 lei 17,65 lei
Set pentru decantarea vinului cu suport și clemă
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.