Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Încălzitor electric pentru distilatoare 1,5+2KW
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Încălzitor electric pentru distilatoare 1,3+2KW
216,85 lei 205,18 lei
205,18 RON/buc.
Încălzitor electric pentru distilatoare, 2000 W
157,14 lei
157,14 RON/buc.
Regulator de putere al încălzitorului, până la 2 kW
327,26 lei
327,26 RON/buc.
Combustibil gel pentru încălzitoare afumătoare 1 L
33,62 lei
33,62 RON/l
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Focar de grădină ø 80 cm sudat
255,81 lei 201,29 lei
201,29 RON/buc.
Focar de grădină ø 70 cm sudat
192,19 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Focar de grădină ø 60 cm sudat
175,31 lei 154,53 lei
154,53 RON/buc.
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l